FAQ

Oto najczęściej zadawane pytania:

 

W jakim składzie gracie?

Jest nas czwórka. Troje wokalistów – dwa wokale męskie, jeden kobiecy. Instrumenty na scenie: dwa syntezatory, gitara elektryczna, skrzypce. Śpiewamy na żywo, korzystamy z podkładów muzycznych, na naszych instrumentach dogrywamy własne partie.

 

Czy prowadzicie Państwo biesiadę za stołami?

Oczywiście, gramy za stałami. W przeciwieństwie do konkurencji, za stoły wychodzimy pełnym składem. Dwa akordeony (lub akordeon + skrzypce), tamburyn oraz gitara akustyczna. Wszystkie instrumenty są bezprzewodowo nagłośnione. Chodzimy po sali, a wszystko jest idealnie słyszalne ze sceny 🙂

 

Czy organizujecie oczepiny?

Żadne wesele bez tradycyjnych staropolskich oczepin nie ma miejsca. Mają Państwo możliwość wyboru godziny, czasu trwania oczepin oraz konkretnych zabaw. Wszystko ustalane jest szczegółowo ok. 1-2 miesięcy przed zamówionym wydarzeniem.

 

Czy zabawiacie gości?

Mamy w zespole osobę prowadzącą – konferansjera, który w dowcipny, lecz kulturalny sposób prowadzi całą imprezę. Organizujemy zabawy jednoczące gości w trakcie tańca, zachęcamy do wspólnej zabawy, informujemy o posiłkach, aktrakcjach tj. fotobudka, nagrywanie życzeń dla Młodych, zimnych ogniach itd. itd.

 

Jakie macie przerwy?

Zawsze dogadujemy się z kuchnią, oni informują nas o przewidywanych godzinach podawania posiłków. Wtedy robimy przerwy. Inforumujemy również gości o podawanych posiłkach. Dajemy gościom spokojnie zjeść, a sami mamy chwilę odpoczynku. Po konsumpcji wracamy do pracy. Jeżeli posiłki są w sporych odstępach czasu, w połowie robimy krótką przerwę.

 

Czy jesteście elastyczni?

Bardzo. Nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 W każdej kwestii możemy się dogadać, wszystko możemy ustalić, zrobić tak jak Państwo sobie życzą, dołożyć dodatkowy sprzęt w ramach potrzeb na konkretnej sali bankietowej. Co tylko będzie potrzeba – zrobimy, załatwimy, przywieziemy, ogarniemy.

 

Czy możemy puścić utwór w oryginale na pierwszy taniec?

Jak najbardziej, stało się to obecnie standardem. Ulubiony utwór dostarczacie Państwo nam drogą mailową przed weselem, lub na weselu na pendrivie’ie (nie CD).

 

Ile potrzebujecie prądu?

Im więcej gniazd elektycznych na scenie tym lepiej 🙂 Jednak jesteśmy samowystarczalni w kwestii przedłużaczy, listew antyprzepięciowych itd. Najważniejsze, żeby źródło prądu na scenie (obok sceny) było, dalej już sobie poradzimy.

 

Czy oferujecie oświetlenie w standardowej cenie?

Scena w standardzie jest należycie oświetlona – to nasze stanowisko pracy. Zapewniamy urządzenia świetlne oraz wytwornicę dymu lekkiego. W ofercie rozszerzonej oczywiście jest możliwość dobrania większej ilości urządzeń, dodatkowego oświetlenia parkietu czy też ścian całej sali.

 

Ile czasu trwa wesele?

Początek wesela zależny jest od Państwa, a konkretnie godziny ślubu. Nie mamy określonych godzin czasu trwania wesela. Zaczynamy wtedy, kiedy przyjeżdżacie na sale. Do której gramy? Do tej, do której Państwo sobie życzą. Godzinę zakończenia ustalamy indywidualnie podczas podpisywania umowy, z możliwością przedłużenia. Różnie bywa, jesteśmy elastyczni i zawsze można wcześniej przyjść i na miejscu się dogadać.

 

Czy oferujecie granie podczas błogosławieństwa w domu Panny Młodej?

Tak, istnieje taka możliwość.

 

Jaki macie repertuar?

Gramy wszystko… utwory polskie, zagraniczne w kilku językach, w zależności od tego czego oczekują goście. Gramy discopolo, gramy lata 70, 80, 90, jak również współczesne piosenki.

 

Czy możemy wybrać utwory, których nie chcemy lub te o których marzymy?

Tak. Po podsaniu umowy dostają Państwo listę (stale aktualizowaną) utworów, które znajdują się w naszym repertuarze. Można mailem przed weselem wysłać “czarną listę” czego Państwo by nie chcieli, lub nawet poprosić o przygotowanie ulubionego utworu, którego nie znaleźliście Państwo na naszej liście.

 

Gdzie podpiszemy umowę?

Spotkać się w celu podpisania umowy można w Warszawie lub w okoliach Radomia. Istnieje możliwość podpisania umowy wysyłkowo. Tę kwestię ustalamy indywidualnie.

 

Czy musimy wam zapewnić nocleg?

W przypadku wesela z poprawinami tak, natomiast jeśli chodzi o samo wesele, które odbywa się w głównym zasięgu prowadzenia naszej działalności (okolice Radomia, Warszawy lub między tymi miastami) nie. Jeżeli wesele jest gdzieś dalej, wtedy oczekujemy miejsca na odpoczynek przed powrotem do domu.

 

Czy posiadacie w ofercie ciężki dym?

Tak, oferujemy ciężki dym na pierwszy taniec. Jest to opcja dodatkowa.

 

Czy zagraliście dwa identyczne wesela?

Abstrakcyjne pytanie mające na celu uświadomić Państwu, iż nie wszystko da się przewidzieć 🙂 Nie, nigdy nie zdarzyło nam się przez kilkanaście lat zagrać dwóch takich samych wesel. Każde jest inne. Na każdym gramy inny zestaw utworów, inaczej prowadzimy zabawy. Dostosowujemy się do obecnie panujących warunków na imprezie i zawsze staramy się zrobić to co w naszej mocy, aby ten dzień był dla wszystkich niezapomniany.