O nas

Każda uroczystość związana z wyjątkowymi chwilami w naszym życiu niesie za sobą potrzebę odpowiedniej oprawy, aby stała się jeszcze bardziej godna i niezapomniana. Dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom chcemy przedstawić Zespół Muzyczny WESELISKO!

Nasz czteroosobowy zespół w składzie przepięknie śpiewającej wokalistki oraz trzech wokalistów, a zarazem instrumentalistów, to mieszanka wielu stylów muzycznych, a także pozytywnej energii i świetnej zabawy. Jesteśmy muzykami z wieloletnim doświadczeniem, dlatego potrafimy podarować oryginalny sposób prowadzenia każdego wesela, dancingu, rautu, eventu, balu, studniówki czy innej zorganizowanej uroczystości.

Oferujemy nie tylko prowadzenie imprezy pod kątem wykonywania muzyki, ale również dbamy o dobrane i kulturalne zabawy z gośćmi, które z pewnością będą dla wszystkich ogromną niespodzianką.

Chcemy aby każda powierzona nam przez Państwa uroczystość była wyzwaniem w dbaniu o każdy szczegół, w tym dobrany repertuar, zabawę oraz miłą atmosferę.

Weselisko